Chyba każda kobieta zgodzi się ze stwierdzeniem, że spodnie to uniwersalna część garderoby, który sprawdza się zarówno noszony na co dzień, jak również przy okazji ważnych wydarzeń. Warto w takim razie wiedzieć, po jakie fasony sięgnąć, aby zawsze wyglądać stylowo.

Spodnie na każdą sylwetkę

Większość kobiet ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę dżinsów. Te wygodne spodnie damskie występują w wielu modelach, jednak najbardziej uniwersalnym jest ten z prostymi nogawkami, gdyż wygląda korzystnie na każdej sylwetce. Dżinsy najlepiej łączyć z klasycznym t-shirtem lub topem w kontrastującym kolorze. Taka stylizacja dobrze sprawdzi się na co dzień do pracy, czy podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi.

niesamowite czarne spodnie dostępne w sklepach

Kolejnym modelem spodni dobrze wyglądającym na każdej kobiecie są te materiałowe z rozszerzanymi nogawkami. Świetnie się prezentują przede wszystkim te z szerokimi nogawkami – szczupłym paniom pozwolą na wysmuklenie sylwetki, natomiast nieco tęższym na optyczne wydłużenie ud. Ten model damskich spodni dobrze łączyć z koszulą lub t-shirtem.

Modele dla szczupłych pań

Panie o idealnej sylwetce mogą sobie pozwolić na noszenie spodni typu skinny, czyli bardzo opinających ciało. Ten model dobrze wygląda zestawiony z luźniejszą górą, w wersji na co dzień może to być luźny podkoszulek, natomiast do pracy czy na wieczór koszula włożona w spodnie. Warto kupić czarne spodnie damskie tutaj idealnie rozszerzające zdolności naszej szafy, które również świetnie wyglądają z koszulą. Aby uzyskać bardziej rockowy look można zestawić je z ramoneską.