Trudno wyobrazić sobie zimę bez cieplutkich rękawiczek. Kobiety naprawdę uwielbiają tą część garderoby, bo to właśnie dzięki rękawiczkom można szybko odmienić swoją stylizację. W końcu rękawiczki można czasami kupić już nawet za kilkanaście zł, chociaż skórzane rękawiczki damskie to większy wydatek. Takie rękawiczki służą jednak doskonale przez wiele lat, zatem można stworzyć sobie naprawdę piękną i bogatą kolekcję.

Klasyczne skórzane rękawiczki damskie

Klasyczne skórzane rękawiczki damskie powinny być w szafie każdej pani. Jakie rękawiczki to najlepszy dodatek do raczej eleganckich stylizacji z płaszczem w roli głównej. Warto wybrać rękawiczki z mięciutkiej skóry, bo doskonale dopasowują się do rąk i są bardzo wygodne. Pięknie prezentują się czarne skórzane rękawiczki,, ale doskonałym urozmaiceniem stylizacji będą rękawiczki w kolorze czerwonym czy bordowym. Można też zdecydować się na rękawiczki ze skóry zamszowej, które pięknie prezentują się też jesienią oraz wczesną wiosną.

Rękawiczki na jeden palec

Młoda kobieta uwielbiają mieć w swojej szafie rękawiczki na jeden palec. Takie rękawiczki nie są zbyt wygodne i nie da się w nich na przykład korzystać z telefonu dotykowego, są natomiast maksymalnie ciepłe i dają duży komfort termiczny wtedy, gdy na zewnątrz panuje bardzo silny mróz. No bardzo modne są rękawiczki na jeden palec robione na drutach z prawdziwej wełny. Warto zatem kupić sobie właśnie taki model lub spróbować zrobić go samodzielnie. Satysfakcja gwarantowana, a do tego piękny dodatek w szafie.