Jeszcze do niedawna stringi kojarzone były z bielizną zbyt wyzywającą i zarezerwowaną jedynie dla tych najodważniejszych kobiet. Dziś jednak stringi to coś, co powinna mieć w swojej szafie każda kobieta, ponieważ korzyści z ich noszenia są o wiele większe niż tylko seksowny wygląd.

Dlaczego warto nosić stringi?

Zdecydowanie najważniejszą zaletą noszenia takiego rodzaju bielizny jest możliwość wyeliminowania tzw. efektu czterech pośladków. Występuje on wtedy, gdy założy się tradycyjne majki i obcisłe spodnie lub spódnice. Powstaje wtedy odznaczenie się majtek na pośladkach, co tworzy nieestetyczny wygląd. Zastosowanie stringów całkowicie eliminuje ten problem.

Na jakie cechy zwracać uwagę?

I choć powszechnie wiadomo, że stringi są bardzo przydatne w codziennym żuciu, to jednak mało która kobieta wie, jak wybrać takie stringi damskie: https://intimiti.pl/stringi, aby były one możliwie najlepsze. Na co zatem powinno się zwracać uwagę, jak wybiera się stringi damskie? Zdecydowanie najważniejszą sprawą jest oczywiście ich poprawny rozmiar. Nie ma tu jednak potrzeby używania miarki czy też linijki, ponieważ bardzo łatwo można rozmiar określić, po prostu dane stringi przymierzając. Jeśli będą one nachodzić zbyt wysoko w kierunku talli, oznacza to jednoznacznie, że dany model jest zbyt duży. Jeśli natomiast będą powodowały uczucie ucisku, będą zbyt małe.

Kolejną sprawą, na jaką trzeba zwrócić uwagę podczas wybierania takiej bielizny, jest materia, z którego zostały one wykonane. Jakby nie patrzeć znajdują się one w bardzo delikatnym i wrażliwym miejscu ciała, więc warto sprawdzić, czy wykonane będą z odpowiedniego rodzaju materiału, który zapobiegać będzie powstawaniu np. podrażnień.