Nowa para butów na lato to często kolejna para butów, która słabo sprawdzi się w wysokich temperaturach. To właśnie wtedy stopy bardzo wielu kobiet puchną, co związane jest między innymi z zakładaniem źle dobranych butów na wysokich obcasach. Spuchnięte stopy to też stopy zmęczone, które nie dodają kobiecie urody i stylu. Dobrym rozwiązaniem może być zatem zmiana obuwia na takie, które będzie bardziej wygodne i nie będzie męczyło stóp.

Wygodne buty na lato dla kobiet


Wybierając nowe obuwie letnie warto zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego zostały one wykonane. Latem należy stawiać na materiały naturalne, czyli na skórę licową oraz zamszową, len oraz bawełnę. Z takich naturalnych tkanin powinny być wykonane między innymi espadryle, sandały na koturnie. Wtedy buty są przewiewne, a stopa nie poci się w środku. To również dzięki temu buty długo pozostaną w dobrym stanie, gdyż naturalne materiały niszczą się w sposób szlachetny.

Odpowiedni obcas lub podeszwa


Kolejny bardzo ważny punkt podczas wyboru nowych butów to odpowiedni obcas lub podeszwa. Na lato najlepiej dobierać obcasy klocki, bo można długo nosić je, nie odczuwając przy tym zmęczenia stóp. Świetne będą również modne buty na koturnie. Na przykład sandały na koturnie to wybór praktycznie na całe lato. W takich butach można chodzić do pracy oraz spędzać czas wolny. Dodają optycznie centymetrów oraz sprawiają, że sylwetka wygląda lekko i smukło. Są wygodne, nie męczą stóp, co jest z szczególnie ważne dla osób, które mają tendencję do ich puchnięcia.

Oferta sprzedażowa sandałów na koturnie dostępna tutaj.