Buty na słupku to obuwie, które powinna mieć w swojej szafie każda kobieta. Są one o wiele wygodniejsze, niż klasyczna szpilka oraz zapewniają stopie większą stabilność podczas chodzenia.

Komu pasują buty na słupku?

Ten rodzaj obuwia nie jest zarezerwowany dla konkretnej grupy kobiet. W butach na słupku dobrze będą wyglądać zarówno nastolatki, jak i kobiety dojrzałe. Prawda jest taka, że jest to model butów bardzo uniwersalny, pasujący na wiele okazji. Klasyczne obuwie na słupku można założyć do pracy – wtedy należy wybrać modele o stonowanych barwach i klasycznym kształcie. Buty na słupku w mocniejszych kolorach oraz bardziej skomplikowanej konstrukcji doskonale nadają się na większe wyjścia. Warto pamiętać o tym, że w tym rodzaju butów bardzo dobrze wyglądają pani o masywnej sylwetce, ponieważ bardzo dobrze wydłużają one proporcje.

Jakie buty na słupku wybrać? 

Poszukując butów na słupku, warto wybierać modele wysokiej jakości. Inwestycja w takie buty z pewnością jest opłacalna, bowiem zapewniają one stopom o wiele większą wygodę, niż tańsze, źle skonstruowane modele. W butach na słupku bardzo ważna jest wyprofilowana podeszwa, zwłaszcza w tych, w których wysokość obcasa jest dość duża. Dobrej jakości buty na słupku znaleźć można zarówno w sklepach obuwniczych, jak i w internecie.