Bluza sportowa może pomagać w dążeniu do jeszcze lepszych wyników. Również marka Adidas w swoich bluzach damskich stosuje specjalne technologie, które wspierają kobiety uprawiające sporty.

Nie tylko zwykła bluza sportowa

Nowoczesna odzież sportowa bazuje na specjalistycznych tkaninach technicznych, które mogą zaoferować znacznie więcej niż zwykła bawełna. Do ich szycia najczęściej stosuje się włókna syntetyczne, których właściwości pozwalają na uzyskanie maksymalnego komfortu podczas uprawiania sportów w każdych warunkach.

Także bluzy damskie Adidas wykorzystują takie właśnie tkaniny, które zapewniają wygodę niezależnie od sytuacji.

Bez problemu potu

Zaawansowane tkaniny, na których bazują bluzy damskie Adidas, wyróżniają się oddychalnością. Oznacza to, że wspierają one cyrkulację powietrza. Doprowadzają chłodne powietrze do skóry i odprowadzają z niej nadmiar potu oraz generowanego podczas wysiłku ciepła.

W rezultacie skóra pozostaje sucha i świeża, a aktywność fizyczna może sprawiać wtedy jeszcze więcej satysfakcji.

Ciepło także w trudnych warunkach

Oddychające materiały mogą zapewniać odpowiednią ochronę przed wychłodzeniem w trakcie jesiennych oraz zimowych dni, gdy temperatury spadają, a także pojawiają się śnieg, deszcz oraz porywisty wiatr.

Termiczna bluza damska Adidas może zatem łączyć w sobie izolację cieplną, lekkość, a także może dobrze zabezpieczać przed czynnikami zewnętrznymi, w tym wiatrem i wodą. Wtedy brzydka pogoda nie może być już wymówką przed aktywnością fizyczną!