Torebka to obowiązkowy dodatek stylizacji każdej kobiety ceniącej sobie zarówno wygląd jak i wygodę. Obecnie istnieje wiele modeli i fasonów torebek, dzięki kobiety mają nieograniczone możliwości jeśli chodzi o stylizacje.

Torebki pikowane

Tanie torebki pikowane przebojem weszły na nasze ulice. Mogą mieć pikowana klapę, boki lub całość. Mogą być skórzane lub z materiału. Błyszczące lub matowe. Ważne jest, by nie zabrakło pikowanych elementów, które są ultra modne w tym sezonie.

Nie ma się czemu dziwić. Pikowanie jest bardzo eleganckim, a jednocześnie subtelnym elementem dekoracyjnym. Świetnie wygląda na torebkach, których używamy na co dzień, jak i tych eleganckich, na specjalne okazje. Miejscem, gdzie można znaleźć takie torebki jest sklep online Pantofelek24.pl.

Łańcuszki, perły i biżuteryjne detale

Tanie torebki w tym sezonie projektanci bardzo chętnie ozdabiają elementami dekoracyjnymi, takimi jak łańcuszki, korale czy perły. Torebka jest elegancka i bogato zdobiona, by wyglądała niczym biżuteria.

W torebce, której używamy na co dzień będziemy miały ozdobny łańcuszek. Może być metalowy lub z tworzywa sztucznego. Na torebce do zadań specjalnych będziemy miały misterne zdobienia biżuteryjne, perły, cekiny czy aplikacje, które będą tworzyły gustowne i eleganckie wzory.

Torebka na wieczorne wyjścia jest elegancka i bardzo widoczna. Jest elementem stylizacji, który przyciąga uwagę.