Blog modowy zwykle tworzone sią w Social Media – Facebook, Instagram, to w tych miejscach 80% kobiet rozpoczyna poszukiwania swoich inspiracji. Można tam swobodnie wyszukiwać, śledzić wszystkie blogi / profile osób, marek, bądź sklepów. Blog modowy damski, jest prowadzony przez Influencerki lub osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z modą.

Te profile zwykle zawierają zdjęcia i krótkie filmiki opierające się w danym trendzie.YouTube to równie popularna platforma co np. Instagram. Z tym, że na YouTube jest możliwość oglądania filmików w każdej możliwej tematyce. W poszukiwaniu inspiracji można również zajrzeć do lookbooków ulubionych marek odzieżowych.Blog modowy to miejsce, gdzie każdy znajdzie wiele inspiracji. Największą popularnością wśród kobiet cieszą się oczywiście filmiki o tematyce beauty – link.

blog modowy

Najwięcej widzów przyciągają oczywiście filmiki „mierzymy.Dzięki temu kobieta oglądająca taki filmik od razu może ocenić, jak materiał danego ubrania zachowuje się na ciele, czy się gniecie, prześwituje itd.Obecnie blogerki najchętniej wykorzystują w tym celu serwis YouTube, gdzie mogą publikować ciekawe filmiki.W poszukiwaniu inspiracji można również zajrzeć do lookbooków ulubionych marek odzieżowych. Blog modowy stylizacje — jak czerpać z nich inspiracje?, jest on pełen nieszablonowych pomysłów i ciekawych zestawień stylizacji na każdą okazję.

Największą popularnością cieszą się oczywiście blogi, w których nie tylko ukazywane są ciekawe stylizacje, ale także użyteczne informacje związane z aktualnymi trendami panującymi na świecie. Pozwala to znaleźć zupełnie inną „perełkę modową”, która prawdopodobnie nie zwróciła by na siebie uwagi wisząc na wieszaku w sklepie.