W dobie panujących obecnie upałów, coraz większym zainteresowaniem cieszą się krótkie spodenki, męskie bojówki. Jest to zrozumiałe, ponieważ zapewniają one wygodę i cyrkulację powietrza w gorący dzień. Nie wszyscy mężczyźni chcą jednak rezygnować przy noszeniu ich z ulubionego kroju swoich spodni. Męskie bojówki, bo o nich mowa, są niezwykle praktyczne. To samo dotyczy ich krótkiej wersji.

Wszystkie krótkie, jednak sobie nie równe

Krótkie spodenki męskie występują przynajmniej w kilku rodzajach. Pośród tych najpopularniejszych możemy wyszczególnić:

  • jeansowe
  • bermudy
  • dresowe
  • chino
  • sportowe
  • bojówki

To właśnie te ostatnie są najbardziej interesujące. Jednak, nawet pośród nich występuje wiele różnorakich modeli. Które wybrać? Najlepiej te kończące się mniej więcej centymetr nad kolanem. Dłuższe, zwane rybaczkami, będą wizualnie źle wpływać na sylwetkę. To samo tyczy się tych zbyt krótkich, są nieco zbyt dziecinne jak dla mężczyzny. Bojówki męskie w kroju krótkim zapewniają niezwykłą swobodę, są luźne i komfortowe. Nikt nie zaprzeczy również ich unikalnej praktyczności, mają w końcu sporo kieszeni. Najlepsze krótkie spodenki będą w kolorze oliwkowym. Pasuje on do tego kroju.

Dobierać mądrze znaczy dobrze wygląda

bojówki

Męskie bojówki to część większej całości. Należy do niej dobrać górę oraz dół. Tak więc buty tylko takie, które można nosić bez skarpet. Wyglądają one bowiem źle przy krótkich spodenkach. Dobrym pomysłem mogą byś tenisówki lub sneakersy. W nich będzie nam zarazem wygodnie, jak elegancko. Mężczyzna bowiem powinien dbać o odpowiedni balans tych dwóch rzeczy, gdy przychodzi mu dobrać ubiór.