Nie każdy lubi latem nosić sandały. A to źle wyglądają, może są niewygodne, albo najzwyczajniej w świecie obcierają. Teraz jednak można zdecydować się na wygodniejsze rozwiązanie. 

Komfort chodzenia przez cały dzień 

Amortyzujące męskie klapki champion to idealny wybór, jeżeli celem jest wygoda. To obuwie wykonane jest z wodoodpornego materiału, a podeszwa wewnętrzna wyłożona jest skórą, a materiał ten wspiera normalne chodzenie. Sprawia to, że klapki są miękkie, wygodne oraz przyjazne dla nóg. 

Zastosowanie w nich gumowej podeszwy zewnętrznej zapewnia silną i trwałą kontrolę trakcji. Spód wykonany jest z wytrzymałego gumowego bieżnika, który łatwo trzyma się nawierzchni.

Dodatkowo zastosowanie w środkowej podeszwie specjalistycznej pianki zapewnia dobrą amortyzację i długotrwały komfort dla stóp. 

Codzienne użytkowanie 

Klapki champion świetnie sprawdzą się na wędrówkach, wycieczkach czy spacerach. Woda, ocean i fale nie są im straszne, w każdych warunkach sobie poradzą. Oczywistym jest, że słona woda może powodować korozję gumy, dlatego istotna jest odpowiednia konserwacja. 

Aby maksymalnie przedłużyć żywotność klapek należy, po każdym kontakcie ze słoną wodą, przemyć je w czystej wodzie, a następnie wysuszyć.

Ten prosty zabieg pozwoli cieszyć się nowych butów zdecydowanie na długi czas. 

Dzięki zastosowaniu wielu technologii w konstruowaniu podeszwy klapek, nadają się one do codziennego, wygodnego użytkowania. Miękki materiał zapewnia komfort chodzenia przez cały dzień bez obcierania. 

Champion klapki dostępne na stronie https://supersklep.pl/klapki/champion