Wygodne koszulki z krótkim rękawem na stałe wpisały się w kanony damskiej mody. Chyba na świecie nie ma kobiety, która nie miałaby choć jednej w swojej garderobie… I to niezależnie od wieku, zamożności czy styl ubierania. Nie da się ukryć, że to jeden z najbardziej demokratycznych elementów damskiej garderoby.

Jak stylizować T-shirt?

W sklepach znajdziemy mnóstwo koszulek z krótkim rękawem do wyboru. Ale jak wybrać tą idealną, która będzie dobrze układała się na naszej sylwetce i pasowała do wielu stylizacji?

Po pierwsze zwróćmy uwagę na jakość materiału. Jaki skład ma tkanina, z której została uszyta koszulka. Jeżeli przeważają w nim sztuczne włókna to odwieśmy T-shirt z powrotem. W takiej bluzce będziemy się bardzo pocić i to bez względu na pogodę. Dlatego zdecydowanie lepszym wyborem będą koszulki z krótkim rękawem uszyte z bawełny lub z materiału, który ma bardzo małą domieszkę włókien sztucznych. Kolejna istotna kwestia, to szwy. Muszą być idealnie proste. W innym przypadku bluzka będzie się źle układać na naszej sylwetce.

t shirt damski calvin klein

Ach te marki…

T shirt damski calvin klein czy od innego projektanta jest marzeniem wielu osób. Jednak nie zawsze stać nas na taki zakup. W takim przypadku nigdy nie kupujmy podróbek. To nigdy dobrze nie wygląda. Zdecydowanie lepiej postawić na koszulkę dobrej jakości, stworzoną przez mniej znaną markę odzieżową. Będziemy wyglądać równie dobrze i nie narazimy się na ryzyko, że ktoś zauważy, że nosimy podróbki…