Modna codzienna stylizacja do niedawna wydawała się abstrakcją. Ubiór codzienny kojarzyć się ma przede wszystkim ze starym, znoszonym dresem oraz równie starą powyciąganą koszulką. Aktualnie jednak coraz większą uwagę przywiązuje się do codziennych stylizacji.

Elegancko czy komfortowo- jak na co dzień?

ubrania mimi

Po co wybierać skoro można skompletować strój, który łączy w sobie dwa te elementy jednocześnie? Jeśli kobieta dobrze czuje się w bardziej eleganckich stylizacjach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby również na co dzień ubierała się w ten sposób. Pomagają w tym jasne jeansy połączone z białą lub kolorową koszulą od MI Mi. Jasne spodnie można zastąpić klasycznymi czarnymi jeansami. Całość warto dopełnić dodatkami w postaci eleganckiego paska do spodni lub delikatnej złotej bransoletki czy też okularów. Taki strój bez wątpienia jest komfortowy oraz spełnia wymagania pań lubiących eleganckie stylizacje.

Na sportowo- czyli klasyka codziennego ubioru

Sportowy ubiór na co dzień, nie oznacza od razu szarego dresu. MI Mi odzież ma bardzo bogatą ofertę bluz, które idealnie mogą wpasować się w sportową codzienną stylizację. Od kilku sezonów bardzo modne są bluzy oversizowe, które razem z jeansami lub krótkimi materiałowymi szortami oraz sportowymi butami są idealnym połączeniem dziewczęcego oraz sportowego stylu.

Również w sportowej stylizacji warto stawiać na dodatki. Może to być nerka lub duża sportowa lub lniana torba. Delikatna biżuteria może nadać każdej sportowej stylizacji kobiecego uroku.