Każda kobieta marzy o idealnej torebce dla siebie. Najlepiej gdyby była nie za duża, żeby nie latały w niej niepotrzebne rzeczy. Ale też nie może być za mała, bo przecież portfel, kosmetyki i szczotka do włosów, gdzieś musi się pomieścić.

Co jest najważniejsze w doborze torebki?

torebkaJedną z najważniejszych rzeczy o których musicie pamiętać jest to, że nie ważna jest cena tylko jakość. Kiedy dokonujemy zakupu, musicie być pewni, że ta torebka starczy wam na dobre kilka lat i nie zepsuje się przy pierwszej okazji. Tutaj z pomocą przychodzą markowe torebki damskie, które są sprawdzone i bardzo dobrej jakości. Trzeba zwrócić uwagę, czy są wytrzymałe i mają mocny szew. Bardzo ważna jest jakość pasków lub uchwytów, które powinny być wygodne i dobrze usztywnione. W kwestii zapięcia, najlepiej jest wybrać to z zamkiem błyskawicznym, ponieważ mamy wtedy pewność, że na pewno nic się nam nie zgubi ani nie wypadnie. Dużą zaletą w torbach, jest liczna ilość najróżniejszych kieszonek i przegródek, które na pewno będą przydatne.

Czy zasada torebka pod stylizację jest istotna?

Oczywiście, że nie. Jednak zazwyczaj o wiele lepiej prezentuję się torebka, która pasuje kolorem do ubioru. Tutaj mamy jedno, dosyć praktyczne rozwiązanie. Owszem, można kupić kilka torebek i zmieniać je co jakiś czas, ale jest to dosyć kosztowna sprawa. Lepiej kupić jedną porządną markową torebkę damską, koloru czarnego bądź innego ciemnego koloru. W takim wypadku torebka będzie zawsze wpasowywała się w stylizacje.