Vans to amerykańska marka odzieży, akcesoriów oraz butów sportowych wpasowujących się w styl mody ulicznej. Chociaż głównym założeniem marki było tworzenie butów przeznaczonych do skateboardingu, to noszą je obecnie wszyscy, którzy cenią sobie wygodę i wysoki komfort. 

Jakie buty Vans znajdziemy na rynku?

Wśród asortymentu Vans największą popularnością cieszą się buty. Wszystkie wyposażone są w gumową wytrzymałą podeszwę, która odporna jest na uszkodzenia. Kultowymi butami Vans są modele Old Skool, które występują w wielu kolorach i wzorach. Również model Slip on, czyli płócienne buty bez sznurowadeł zyskał ogromną rzeszę fanów. Wszystkie Vansy występują w klasycznych i uniwersalnych kolorach, ale można je także spotkać w odblaskowych i jaskrawych wydaniach, a także pokryte przeróżnymi wzorami, np. bajkowymi czy kwiatowymi. 

Do jakich stylizacji pasują buty Vans?

Buty Vans (https://supersklep.pl/buty/vans) sprawdzają się doskonale w codziennych luźnych stylizacjach, gdzie w towarzystwie spodni i koszulki tworzą spójną całość. Vansy są jednak modelem uniwersalnym, który dobrze prezentuje się także z sukienkami czy spódniczkami, dodając całej stylizacji nieco luzu i mniej formalnego stylu. 

Buty oraz odzież Vans dedykowane są dla wszystkich płci, bez względu na wiek czy sylwetkę. Asortyment ubrań oraz butów Vans uwzględnia także najmłodszych fanów skateboardowego stylu, umożliwiając im swobodę i komfort podczas zabawy. 

Akcesoria Vans

Vans to także marka specjalizująca się w wysokiej jakości akcesoriach codziennego użytku. Mowa o plecakach, workach, paskach czy czapkach. Wszystkie zachowane są w sportowym stylu, który pokochały miliony ludzi na całym świecie.