Wraz z nadejściem jesiennego sezonu, pojawia się konieczność wyboru odpowiednich okryć wierzchnich. Klasyczna ramoneska już od dawna zajmuje honorowe miejsce w szafie każdej kobiety. Panie jednak nie do końca wiedzą, z jakimi elementami ją zestawić, by prezentowała się zjawiskowo. Okazuje się, że kurtka ta jest odpowiednia zarówno w kontekście stylizacji eleganckich jaki i sportowych! 

Kurtka ramoneska i dresy – sportowa elegancja w najlepszej odsłonie

Kurtka ramoneska (https://anhko.pl/czarna-kurtka-Luni) powinna być traktowana jako względnie uniwersalne okrycie wierzchnie. Nie zależnie od tego, w jakim kolorze zostanie ona wybrana, będzie świetnie prezentowała się zarówno w wersji sportowej jak i eleganckiej. Obecnie, jednym z najpopularniejszych sposobów na wystylizowanie ramoneski jest połączenie jej z szarymi spodniami dresowymi. Całość wystarczy uzupełnić białym t-shirtem, nerką damską oraz sportowymi sneakersami. Wydaje się, że look ten jest czysto sportowy, aczkolwiek to właśnie kurtka ramoneska dodaje mu szyku i elegancji. Taka stylizacja będzie perfekcyjna na jesienny spacer, wyjście z psem czy zwykłe zakupy!

Ramoneska w wersji eleganckiej – jak ją wystylizować?

Kurtka ramoneska świetnie sprawdzi się także w kontekście stylizacji eleganckich i formalnych. W tym wypadku można śmiało łączyć ją z czarnymi, woskowanymi spodniami z wyższym stanem. Wystarczy jedynie dobrać do nich koszulowy top, pasek z większą klamrą, a także buty na wyższym obcasie. Co ciekawe, panie mogą kurtkę ramoneskę połączyć także z elegancką sukienką, wieczorową. Warto jednak pamięta, by odpowiednio dobrać wszelkie dodatki jak np. torebkę na ozdobnym pasku czy biżuterię. Dzięki temu kurtka ramoneska będzie prezentowała się jeszcze efektowniej, a panie z pewnością skupią na sobie wzrok i uwagę!