Z nadejściem lata coraz częściej sięga się po sukienki oraz bluzki. Jak jednak wybrać modnie?

Sukienka odpowiednia na lato

Sukienka jest numerem jeden jeśli chodzi o ubiór letni. Nadaje się niemalże na każdą okazję. Należy jednak pamiętać, że jeśli sukienka nadaje się na wieczorny wypad na miasto, nie oznacza to, że jest też dobrym wyborem jako ubiór do pracy. W cocomore sukienki można znaleźć na każdą okazję. Dobranie sukienki na każdą okazję, nie jest więc problemem.

cocomore bluzki
https://yups.pl/cocomore

Szukając sukienki do pracy należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał. Odpowiednie są te wykonane z bawełny oraz lnu. Są one przewiewne, pozwalają na swobodne oddychanie skórze, co przenosi się bezpośrednio na komfort. Warto również zrezygnować z krzykliwych kolorów oraz wyróżniających się wzorów. Najlepszy wybór to stonowane jasne kolory.

Wybierając sukienkę na wieczorne wyjścia również warto zwrócić uwagę na materiał jej wykonania. Tutaj jednak nie ma ograniczeń jeśli chodzi o kolory oraz wzory. Można postawić na niezwykle modne wzory kwiatowe oraz zwierzęce. Poza wzorem panuje większa swoboda w wyborze fasonu. Świetnie sprawdzą się tutaj sukienki boho oraz z odkrytymi plecami.

Najmodniejsze bluzki na lato

Od kilku sezonów bluzki z odkrytymi ramionami przewijają się wśród najgorętszych trendów. Bluzka z odkrytymi ramionami w połączeniu z innymi częściami garderoby stworzyć mogą stylizacje odpowiednie na najróżniejsze okazje.

Bluzkę połączoną z leginsami oraz trampkami można wykorzystać jako strój codzienny. Cocomore bluzki z odkrytymi ramionami w połączeniu z koronkowymi spódnicami tworzą interesujące romantyczne stylizacje.
Stawiając na sportowy wygląd można połączyć jasną bluzkę z krótkimi szortami oraz sportowymi butami.