Każda kobieca szafa jest inna. W każdej garderobie jednak pojawiły pojawić się ubrania klasyczne i ponadczasowe, po które zawsze warto sięgnąć, gdy niekoniecznie wiadomo, w co się ubrać. Co obowiązkowo muszą panie kupić na najbliższych zakupach? Poniżej mini poradnik dla stylowej kobiety.

Sukienka na każą okazję

Panie uwielbiają sukienki. Zdarza się, że gdy w końcu trafią na idealny model – potrafią w nich przechodzić nawet kilka lat z rzędu. Do takich uniwersalnych i klasycznych sukienek zaliczana jest od lata – ołówkowa „mała czarna”. Sukienka o prostym kroju, wykonana z dobrego materiału sprawdza się do pracy, na spotkania biznesowe, a także można ją ubrać na randkę.

lemonada odzież
Propozycja Yups

Dopasowana marynarka

Lemonada odzież to między innymi klasyczne, dopasowane i eleganckie marynarki, które idealnie dopełnią każdą, kobiecą stylizację. Dobre sklepy stawiają tylko na fajne fasony oraz świetne kroje, które potrafią zatuszować mankamenty oraz podkreślić wszystkie zalety kobiet. Porządna marynarka posłuży paniom zarówno late, jak i zimą. Można ją zestawić z eleganckimi spodniami, jak i z ołówkowymi spódnicami.

Koszula na każdą okazję

Porządna koszula to nie tylko must have w garderobie mężczyzn. Wiele sklepów dla pań (jak np. lemonada odzież) w swojej ofercie posiada mnóstwo koszul, które są dopasowane i ozdobione rozmaitymi detalami. Koszula sprawdza się nie tylko na te oficjalne spotkania, ale także fajny model można założyć do szortów – w upalny dzień.